Adobe Dimension CC 2020

Adobe Dimension CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.0.0.1082
Dosya Boyutu1,81 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi11 Şubat 2020
Binance

Adobe Dimension CC 2020 İndirAdobe Dimension CC 2020, kullanıcıların görüntülerini 3D, 2D nesnelere dönüştürmesini ve tasarlamasını sağlayan kullanışlı ve gelişmiş bir programdır. Program kaliteli ve gerçekçi çıktı sunarak görüntü kalitesini arttırmak için ayrıntılı kapsamlı araçlar ve seçenekler içerir. Dilerseniz Adobe Dimension CC‘nin eski sürümü olan Adobe Dimension CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Dimension CC 2020, kullanıcıların nesneleri veya görüntülerindeki istenmeyen parçaları kırparak bu istenmeyen parçayı sunduğu kaldırma araçları ile kaldırır. Bu program yeni başlayanların düzenleme becerilerini çaba ve zaman harcamadan kazanarak projelerini tasarlamaları için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ayrıca kullanıcılar Photoshop, Illustrator gibi diğer Adobe ürünlerinde diğer işlerini gerçekleştirebilir ve düzenlemeye sorunsuz bir şekilde devam edebilirler. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Dimension CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Dimension CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • 3D, 2D görüntüler ve nesneler oluşturabilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Diğer Adobe ürünleriyle bağlantılıdır.
  • Yüksek kaliteli ve gerçekçi sonuçlar sunar.
  • Daha iyi optimize edilmiş görseller elde edebilirsiniz.
  • Yeni beceriler kazanabilir ve verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Adobe Dimension CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dimension CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10 Anniversary Update (10.0.14393) veya üzeri.
Bellek (RAM): 8 GB veya daha fazla RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i5 (2011 veya üzeri) veya Intel Xeon (2011 veya daha üzeri).