Adobe Dimension CC 2019

Adobe Dimension CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2.0 x64
Dosya Boyutu1,38 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi28 Nisan 2020
Binance

Adobe Dimension CC 2019Adobe Dimension CC 2019, foto-gerçekçi grafikler ve sanat görselleştirmesi için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Grafik tasarımcısına çok güçlü bir 3D tasarımcının yanı sıra oluşturma aracı sağladığından proje Felix‘in yerini alıyor.

Adobe Dimension CC 2019, V-Ray işleme motorunun en modern ve en üst düzey grafik teknolojisine ve aynı zamanda makine öğrenimi algoritmalarına dayanıyor. Ürün yakın çekimler, 3D sahneler ve soyut sanat için mükemmel bir seçim haline getirecek yüksek kaliteli sahne üretmeyi de başarıyor. Adobe Dimension CC 2019, tasarımınıza ekleyebileceğiniz önceden tanımlanmış modellerin yanı sıra her türlü 3D şekilden oluşan yerleşik bir nesne kütüphanesine sahiptir. Nesneleri üzerine yerleştirebileceğiniz gerçekçi 3D yüzeyleri sunar. Adobe Dimension CC, nesnelerin ufka göre konumunu da tespit edebilir. Sonuç olarak Dimension CC 2019, foto-gerçekçi grafikler, sanat görselleştirme ve yakın çekimler oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir grafik tasarım programı olan Marvelous Designer 7.5 Enterprise programını da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer grafik ve sanat düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Boyut CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Dimension CC 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Sanat görselleştirmenin yanı sıra foto-gerçekçi grafikler oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Grafik tasarımcısına çok güçlü bir 3D tasarımcının yanı sıra işleme aracı sağladığından proje Felix‘in yerini alıyor.
  • V-Ray rendering motorunda en modern ve en üst düzey grafik teknolojisine ve ayrıca makine öğrenimi algoritmalarına dayanır.
  • Ürün yakın çekimler, 3D sahneler ve soyut sanat için mükemmel bir seçim haline getirecek yüksek kaliteli manzara üretmeyi başarıyor.
  • Tasarımınıza ekleyebileceğiniz önceden tanımlanmış modellerin yanı sıra her türlü 3D şekilden oluşan yerleşik bir nesne kütüphanesi var.
  • Nesneleri yerleştirebileceğiniz gerçekçi 3B yüzeyleri sizlere sunuyor.
  • Nesnelerin konumunu ufka göre de algılayabilir.

Adobe Dimension CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dimension CC 2019’u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 işlemci veya daha üstü.