Adobe Connect Enterprise

Adobe Connect Enterprise İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.8.2
Dosya Boyutu2,73 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi9 Nisan 2020
Binance

Adobe Connect EnterpriseAdobe Connect Enterprise, toplantı, konferans ve çevrimiçi eğitim sınıfları için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Bu program daha önce Presedia Yayıncılık Sistemi, Macromedia Breeze ve Adobe Acrobat Connect Pro olarak biliniyordu ve şimdi Adobe Connect Enterprise olarak biliniyor. Dilerseniz diğer bir internet programı olan TeamViewer‘ı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Connect Enterprise ile web seminerleri, konferanslar, çevrimiçi eğitim kursları ve daha fazlasını içeren çevrimiçi toplantıyı web’de yapabilir, toplantıda hazır bulunan kişilerle tam etkileşim kurabilir, toplantıdaki tüm üyelerle beyaz tahta, ses, video ve etkileşimli slaytlar sunabilirsiniz. Belirli bir kullanıcıyla özel oturumlar oluşturulabilir.  Adobe Connect Enterprise, çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve tam özelleştirme odaları ve sınıfları sunar. Bu program VoIP‘yi destekler ve sesli ve görüntülü konferanslar yapmayı mümkün kılmasıyla oturumları kaydetmenize de sağlar. Sonuçta Adobe Connect, toplantılar, konferanslar ve çevrimiçi eğitim sınıfları düzenlemek için kullanışlı bir programdır. Diğer internet programları için İnternet kategorimizi inceleyin.

Adobe Connect Enterprise’ın özellikleri: (Adobe Connect Enterprise‘ı ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Toplantı, konferans ve çevrimiçi eğitim dersleri için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
  • Web seminerleri, konferanslar, çevrimiçi eğitim kursları ve daha fazlasını içeren web üzerinde çevrimiçi toplantı yapabilirsiniz.
  • Toplantıda hazır bulunan insanlarla tam etkileşim kurabilirsiniz.
  • Toplantıdaki tüm üyelerle beyaz tahta, ses, video ve etkileşimli slaytlar sunabilirsiniz.
  • Belirli bir kullanıcı ile özel oturumlar oluşturulabilir.
  • Çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Özelleştirme odalarının ve sınıflarının tam olmasını sağlar.
  • VoIP’yi destekler ve bu sayede sesli ve görüntülü konferanslar yapabilirsiniz.
  • Oturumları kaydedebilmenizi sağlar.

Adobe Connect Enterprise için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Connect Enterprise‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.4 GHz Intel Pentium 4 veya daha hızlı.