Adobe Character Animator CC 2020

Adobe Character Animator CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.0.0.276
Dosya Boyutu784,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi26 Şubat 2020
Binance

Adobe Character Animator CC 2020 İndirAdobe Character Animator CC 2020, Adobe Photoshop ve Illustrator programları ile tasarlanan 2D görüntülerden animasyon oluşturabilen muhteşem bir programdır. Kullanıcılar, karaktere web kamerası ve mikrofon aracılığıyla herhangi bir ses veya hareket uygulayabilir. Program aynı zamanda mutlu, üzgün, kızgın ve çok daha fazlası gibi yüz ifadelerini tanımak ve daha iyi animasyonları karaktere uygulamak için geliştirilmiştir. Dilerseniz Character Animator‘ün eski sürümü olan Adobe Character Animator CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Character Animator CC 2020, daha hızlı oluşturma için kullanıma hazır şablonlar içerir. Kullanıcılar karakterlerin tüm hareketlerini ve ifadelerini gerçek zamanlı olarak işleyebilirler. Dudaklarının hareketini senkronize edebilir, atlama, düşme, koşma ve diğerleri gibi daha farklı animasyonlar oluşturabilirler. Character Animator diğer Adobe programlarıyla senkronizasyon ve entegrasyona sahiptir. Ayrıca daha iyi erişim için araç çubuğu, menü ve butonlar dahil olmak üzere modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Diğer animasyon programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Character Animator CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Character Animator CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Karakterler oluşturabilir ve hareketlendirebilirsiniz.
  • Anlatım ve hareket tanıma özelliklerine sahiptir.
  • Gerçek zamanlı önizleme özelliğine sahiptir.
  • Hızlı ve geliştirilmiş fonksiyonlar sunar.
  • Animasyonları hareketlerle senkronize edebilirsiniz.
  • Modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • İşlemcinizi yormadan kurulum işlemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Adobe Character Animator CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Character Animator CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 (Sürüm 1809 veya üzeri), Windows Server 2019 (Sürüm 1809 veya üzeri) veya Windows Server 2016 (Sürüm 1607).
Bellek (RAM): 8 GB RAM (16 GB önerilir.)
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 64 bit desteğine sahip çok çekirdekli Intel işlemci.