Adobe Character Animator CC 2019

Adobe Character Animator CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2.0 x64
Dosya Boyutu1,11 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Nisan 2020
Binance

Adobe Character Animator CC 2019Adobe Character Animator CC 2019, karakterinize animasyon eklemenizi ve daha sonra mümkün olduğunca gerçekçi hareket etmenizi sağlayacak etkileyici bir programdır. Bu programın en güçlü yüz ifadesi izleyici ve çok güvenilir bir hareket kaydedici var. Adobe Character Animator CC 2019, karakter animasyonu için yeni bir yaklaşım sunar. Gelişmiş bir dudak senkronizasyon algoritmasına sahiptir ve gerçek insan hareketlerini taklit eden 2D animasyonlar sunmanıza izin verir. Yüksek kaliteli bir web kamerası ve mikrofonlu bir kulaklık seti ile donatılmışsanız, karakterinizi kolayca hareketlerinizi ve yüz ifadelerinizi gerçek zamanlı olarak kopyalayabilirsiniz.

Bu program, sürtünme, yerçekimi ve sersemlemeyi hesaba katarak katmanların birbirleriyle dinamik olarak etkileşime girmesini sağlayan gerçekçi çarpışma efektleri uygular. Ayrıca, karakterin davranışı üzerinde, hem de canlı performansların yanı sıra, kaydedilen kayıtlarda doğru yüz ifadesini elde etmeyi çok kolay hale getiren gelişmiş kontrolü de sağlar. Tüm Adobe Character Animator CC, karakterinize animasyon eklemek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer versiyonu olan Adobe Character Animator CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer animasyon programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Character Animator CC 2019 Özellikleri: (Adobe Character Animator CC 2019‘un ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler aşağıdadır.)

  • Karakterinize animasyon eklemenizi ve ardından mümkün olduğunca gerçekçi hareket etmenizi sağlayacak etkileyici bir program.
  • En güçlü yüz ifadesi izleyici ve çok güvenilir bir hareket kaydedicisi var.
  • Karakter animasyonu için yeni bir yaklaşım sunar.
  • Gelişmiş bir dudak senkronizasyon algoritması var ve gerçek insan hareketlerini taklit eden 2D animasyonlar sunmanıza izin veriyor.
  • Sürtünme, yerçekimi ve sıçrama durumlarını hesaba katarak katmanların birbirleriyle dinamik olarak etkileşime girmesini sağlayan gerçekçi çarpışma efektleri uygular.
  • Karakterin davranışı üzerinde gelişmiş kontrol sağlar, kaydedilen canlı performansların yanı sıra doğru yüz ifadesini elde etmeyi çok kolaylaştırır.

Adobe Character Animator CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Character Animator CC 2019’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.