Adobe Character Animator CC 2018 x64

Adobe Character Animator CC 2018 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.1.0
Dosya Boyutu929 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

Adobe Character Animator CC 2018 x64 İndirAdobe Character Animator CC 2018, sektördeki son teknoloji ile hazırlanmış olan bu program ile hayal gücünüzdeki fikirleri animasyon filmlere dönüştürebilirsiniz. Programın sahip olduğu 2D ve 3D özelliğiyle oluşturacağınız karakterlerin yüzü, gövdesi, bacakları gibi ince ayrıntılarına kadar düzenleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz karakterin yüzü, burnu, kulakları ve kemik özelliklerini hızlıca oluşturarak karakterinize can verebilirsiniz. Kısaca animasyon film yapmak istiyorsanız bu program tam size göre. Şuan indirmiş olduğunuz sürüm x64 bit sürümüdür, programın x86 yani 32 bit sürümü adobe tarafından çıkarılmamıştır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Adobe Character Animator CC 2018 programı, güçlü bir hareket kaydedici, bir yüz ifadesi izleyicisi ve çok gelişmiş bir dudak senkronizasyonu algoritmasına sahiptir. Dudak senkronizasyonu algoritması, gerçek insan hareketlerini taklit eden 2D animasyonlar sunmanızı sağlar. Yüksek kaliteli web kamerası ve bir mikrofonla donatılmış bir kulaklık seti kullanarak, karakterinizin hareketini ve yüz ifadelerini gerçek zamanlı olarak kopyalamasını sağlayabilirsiniz. Karakterlerin davranışları üzerinde gelişmiş kontrol sağlar, böylece hem canlı hem de canlı oturumlarda doğru yüz ifadesini elde etmeyi çok kolaylaştırır. Kare kare animasyon için, Adobe Character Animator 2018 mükemmel bir seçimdir ve 2D animasyon dünyasına yeni olanaklar sunar. Sonuçta Adobe Character Animator CC, bazı yıldız animasyonları oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir uygulamadır. Dilerseniz Character Animator’un yeni sürümü olan Adobe Character Animator CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NOT: İndirdiğiniz program ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden Adobe Snr Patch programını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Character Animator CC 2018’in Özellikleri: (Adobe Character Animator CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Karakterinize animasyonlar oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
  • Animasyonu daha gerçekçi hale getirmenizi sağlar.
  • Güçlü bir hareket kaydedici ve bir yüz ifadesi izleyicisine sahiptir.
  • Çok gelişmiş bir dudak senkronizasyon algoritmasına sahiptir.
  • Kare animasyonlarını destekler.

Adobe Character Animator CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Character Animator CC 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çok çekirdekli işlemci veya üstü.