Adobe Captivate 2019

Adobe Captivate 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm11.0.0.243 x64
Dosya Boyutu2,63 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi22 Şubat 2020
Binance

Adobe Captivate 2019 v11.0.0.243 İndirAdobe Captivate 2019, online eğitim projeleri, kursları, gösterileri ve simülasyonlarını oluşturmak ve sürdürmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir yazma aracıdır. Bu yazılım başlangıçta Flashcam adında bir ekran kayıt programı olarak piyasaya sürüldü ve daha sonra interaktif içerik için Adobe tarafından profesyonel bir tasarımcıya dönüştürüldü. Online eğitim sunumları çok kolay bir şekilde oluşturulabilir ve gelişmiş bir bilgisayar bilgisi gerektirmez. Parmaklarınızın ucunda gerekli tüm araçlara sahip kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu kursları ve gösterileri sıfırdan oluşturabilir ve ayrıca PowerPoint slaytlarını da içe aktarabilirsiniz. Otomatik ekran yakalama ve diğer çoklu mod kayıt seçenekleriyle etkileşim sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin ilgisini çekmek için kullanabileceğiniz harika temalara ve şablonlara sahip. Sonuç olarak Adobe Captivate 2019 eğitim içerikleri oluşturmak için harika bir programdır. Eğitim için kullanabileceğiniz diğer bir program olan Google Earth Pro 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer eğitici içerik araçları için Eğitim kategorimizi inceleyin.

NOTAdobe Captivate 2019 v11.0.0.243 sadece x64 bit olarak piyasaya sürülmüştür, Adobe tarafından paylaşılan herhangi bir x86 yani 32 bit versiyonu yoktur.

NOT: Şuan indirdiğiniz Adobe Captivate 2019 v11.0.0.243 programı ücretsiz deneme sürümüdür, aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Adobe Snr Patch yazılımıyla kolayca tam sürüm yapabilirsiniz. Ayrıca tam sürüm yapma konusunda pek becerikli değilseniz sitemizin Blog bölümünde yazdığımız “Tüm Adobe Programlarına Nasıl Tam Sürüm Yapılır?” yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Adobe Snr Patch İndir

Adobe Captivate 2019’un Özellikleri: (Adobe Captivate ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız bazı dikkat çekici bazı özellikler aşağıdadır.)

  • Online öğretici içerikler oluşturmak için kullanışlı bir yazılımdır.
  • Yıllar boyunca kendini sürekli geliştirmiştir.
  • Kolayca online eğitim projeleri oluşturabilir.
  • Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.
  • Arayüzde pek çok araç vardır, her durumda kullanabileceğiniz araçları çok kısa sürede öğrenirsiniz.
  • Otomatik ekran yakalama ile etkileşim sağlayabilirsiniz.
  • İster profesyonel olun ister amatör her durumda size hitap eden kullanışlı bir programdır.

Adobe Captivate 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Captivate ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium IV 1 GHz veya daha üstü.