Adobe Bridge CC 2021

Adobe Bridge CC 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv11.0.0.83 x64
Dosya Boyutu1 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi23 Aralık 2020
Binance

Adobe Bridge CC 2021Adobe Bridge CC 2021, birden çok veriyi hızlı ve kolay bir şekilde önizlemenizi, organize etmenizi, düzenlemenizi ve yayınlamanızı sağlayan kapsamlı ve yaratıcı bir içerik yöneticisidir. Bu mükemmel program, çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını tek bir platform altında karşılama konusunda kusursuz bir deneyime sahiptir. Program, çok sayıda reklam öğesini önizleme, organize etme, düzenleme ve yayınlama işlemleri için sorunsuz gezinme olanağı sağlayan, zengin özelliklere sahip ve aynı anda iyi yapılandırılmış bir arayüzle donatılmıştır. Diğer bir adobe programı olan Adobe Bridge CC 2020‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kütüphaneleri kullanarak verileri düzenlemek, güçlü filtreler ve gelişmiş meta veri arama özellikleri kullanarak verileri bulmak için kullanılan birçok kullanışlı ve güvenilir araçla birlikte gelir. Etkileyici araçlarını kullanarak verilerinizi etiketler, derecelendirmeler, meta veriler ve anahtar kelimelerle kolayca düzenleyebilirsiniz. Kullanıcıların aradığı verileri bulması için gelişmiş filtreleri, kütüphaneleri kullanmasına ve arama yapmasına olanak tanır. Doğrudan Bridge‘de Adobe Camera Raw‘da düzenlemek için RAW görüntülerinizi kolayca açabilirsiniz. Fotoğraflarınızı çeşitli boyut ve ölçek seçenekleriyle toplu olarak yeniden adlandırın veya toplu olarak dışa aktarın.

Kullanıcıların, dosyaları yeniden adlandırmasına veya içe aktarma sırasında DNG’ye dönüştürmesine olanak tanıyan Fotoğraf indiriciyi kullanarak dijital fotoğrafları içe aktarmalarını sağlar. Program ayrıca PDF kontak sayfalarını kullanarak fotoğraflarınızın, illüstrasyonlarınızın veya InDesign dosyalarınızla profesyonel görünümlü portföyler oluşturmak için mükemmel araçlara sahiptir. Verileri kolayca Adobe Stock‘a aktarabilir veya doğrudan Bridge‘den bir Adobe Portfolio web sitesi oluşturabilirsiniz. Özetlemek gerekirse, Adobe Bridge 2021, kullanıcıların fotoğrafları profesyonel bir şekilde düzenlemelerine olanak tanıyan güçlü bir yazılımdır.
Diğer Bridge sürümleri için Ofis kategorimizi inceleyin.

Adobe Bridge CC 2021 Özellikleri: (Aşağıda, bu programı indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Birden çok reklam öğesinin önizlemesi, organize edilmesi, düzenlenmesi ve yayınlanması için geliştirilmiş donanımlı bir programdır.
  • Çekici, iyi tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.
  • Güçlü filtreler ve gelişmiş meta veri arama özelliği kullanarak öğeleri saptar.
  • Verilerinizi etiketler, derecelendirir, meta veriler ve anahtar kelimelerle düzenleme olanağı sunar.
  • Kullanıcıların verilerini bulmak için gelişmiş filtreler, kütüphaneler ve gelişmiş arama araçları ile donatılmıştır.
  • Dosyaları yeniden adlandırmanıza veya DNG’ye dönüştürmenize olanak tanıyan Fotoğraf indiriciyi kullanarak dijital fotoğrafları içe aktarabilir.
  • Fotoğraflarınızdan, illüstrasyonlarınızdan veya InDesign dosyalarınızdan profesyonel görünümlü portföyler oluşturma yeteneği vardır.

Adobe Bridge CC 2021 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Bridge programını ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 8 GB önerilir.
Mimari: 64 Bit
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci.