Adobe Bridge CC 2020

Adobe Bridge CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv10.0.0.124
Dosya Boyutu956,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi1 Mart 2020
Binance

Adobe Bridge CC 2020Adobe Bridge CC 2020, görüntüleri, videoları ve diğer varlıkları tek bir gelişmiş ortamda yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış çok kullanışlı bir programdır. Program ile, kullanıcılar diğer Adobe programlarındaki dosyalara hızlı bir şekilde erişebilir ve işlerine kesintisiz devam edebilirler. Bu dosyaları aramak için ek çaba ve zaman kaybı gerekmez. Dilerseniz Adobe Bridge CC 2020‘nin eski sürümü olan Adobe Bridge CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Bridge CC 2020, projelere kolayca erişmek ve düzenlemek için profesyonel bir ortam sunan kullanımı basit bir programdır. Ayrıca, toplu belgeleri yeniden adlandırma, panoramik veya tam ekran görüntü ile herhangi bir görüntü oluşturma gibi diğer kullanışlı özellikleri de içerir. Kullanıcılar, telif hakkı için oluşturdukları projelere filigranlar ekleyebilir, kırpma gibi basit düzenlemeler, yeniden boyutlandırma, döndürme ve daha fazlasını yapabilirler. Bridge CC 2020 ayrıca kamera tipi, objektif tipi, diyafram tipi gibi diğer birçok filtre ve sıralama seçeneği gibi farklı türlerde gelişmiş arama işlevini destekleyerek Photoshop ve Camera Raw gibi Adobe programları ile entegre edilmiştir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe Bridge CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Bridge CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Resimleriniz ve belgelerinize kolayca erişebilirsiniz.
  • Basit, hızlı ve güvenilirdir.
  • Projelerinizi organize edebilir ve yönetebilirsiniz.
  • Gelişmiş arama filtreleri ve işlevsellikleri ile desteklenir.
  • Photoshop ve Camera Raw ile entegre edilmiştir.
  • Projelerinize filigran ekleyebilir ve standart düzenlemeler yapabilirsiniz.

Adobe Bridge CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Bridge CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 – Service Pack 1 veya Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci