Adobe Bridge CC 2019
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
Adobe Bridge CC 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

9.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Adobe Bridge CC 2019 İndir

John ROCKEFELLER
22 Eki 2018
Yorum Yok

Adobe Bridge CC 2019 İndirAdobe Bridge CC 2019, multimedya dosyaları ile çalışmanın yanı sıra yönetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. PC’nizde depolanan tüm videoları, şarkıları ve fotoğrafları kolayca takip edebilirsiniz. Adobe Bridge CC 2019, iyi görünen ve acemiler için kullanımı çok kolay olan medya yönetimi programının yanı sıra tam ölçekli bir kataloglama ile donatılmıştır. Gizli dosyaları tanımlamanıza ve bunları farklı şekillerde sıralamanıza yardımcı olacak çoklu izleme moduna sahiptir. Adobe Bridge tarafından tanınan tüm öğelere etiket atayabilir ve bir derecelendirme atayabilirsiniz. Bu program ile meta verileri işlemenin çeşitli yollarını bulabilir ve işinizi kolaylaştırmak için şablonlar da oluşturabilirsiniz. Toplu yeniden adlandırma işlemini de gerçekleştirebilir ve kişisel kataloğunuzu dinleyen multimedya öğelerini de kontrol edebilirsiniz. Adobe Bridge CC 2019, farklı çalışma alanlarını seçmenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir. Sonuç olarak Adobe Bridge, multimedya dosyaları ile çalışmanın yanı sıra yönetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
Diğer disk düzenleme programları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

Adobe Bridge CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Bridge CC 2019’un ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşabileceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

 • Multimedya dosyaları ile çalışmanın yanı sıra yönetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
 • PC’nizde depolanan tüm videoları, şarkıları ve fotoğrafları kolayca takip edebilirsiniz.
 • Tam ölçekli kataloglama yanı sıra güzel bir arayüz ve acemi kullanıcıların çalışması için çok kolay medya yönetim araçları ile donatılmış.
 • Gizli dosyaları tanımlamanıza ve bunları farklı şekillerde sıralamanıza yardımcı olacak çoklu görüntüleme modu var.
 • Adobe Bridge tarafından tanınan tüm öğelere etiket atayabilir ve bir derecelendirme atayabilir.
 • Meta verileri işlemenin çeşitli farklı yollarını bulabilir ve işinizi kolaylaştırmak için şablonlar da oluşturabilirsiniz.
 • Toplu yeniden adlandırma işlemini de yapabilir ve kişisel kataloğunuza dahil olan multimedya öğelerini de kontrol edebilir.
 • Farklı çalışma alanlarını seçmenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir arayüzle donatılmıştır.

Adobe Bridge CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Bridge CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 Gb RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 Gb boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?