Adobe Bridge CC 2018

Adobe Bridge CC 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm8.1.0.383
Dosya Boyutu1 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Ocak 2020
Binance

Adobe Bridge CC 2018Adobe Bridge CC 2018, cihazlarınızdaki multimedya dosyalarını yöneten ve çalıştıran mükemmel bir programdır. Bildiğimiz gibi çoğu zaman şarkılarımızın, videolarımız ve fotoğraflarımızın olduğu medya dosyalarının sabit diskte dağıldığını ve bunları yönetmenin zor bir görev olduğunu biliyoruz. Ancak Adobe Bridge CC programıyla bu problemi kolayca çözen bir yazılımdır ve tam ölçekli bir kataloglama yaparak çalışır. Bu yazılım çok yararlı bir medya yönetim programıdır ve etkileşimli kullanıcı arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır. Bu yazılımda çoklu görüntüleme modu vardır ve gizli dosyaları kolayca düzenleyebilir. Bu yazılımla dosyalarınıza etiket ekleyebilir ve çalışmanızı belirli bir dosyayı bulmayı kolaylaştıran herhangi bir derecelendirme atayabilirsiniz. Arayüz oldukça özelleştirilebilir ve görüntülenen çalışma alanının türüne göre farklı arayüzler etkinleştirebilirsiniz. Adobe Bridge CC 2018 her kullanıcı için gerekli bir programdır ve her bilgisayarda bulunmalıdır.
Diğer disk araçları için tıklayın.

NOT: Adobe Bridge CC programı sadece x64 bit sistemlerde çalışır, x86 yani 32 bit sistemler için herhangi bir versiyonu yoktur kısaca 32 bit bilgisayarda çalışmaz.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Adobe Bridge CC programı ücretsiz deneme sürümüdür, aşağıdaki bağlantıdan Adobe Snr Patch yazılımını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz. Ayrıca geçenlerde blogumuzda yayınladığımız “Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?” adlı blog yazımızdan tam sürüm yapma konusunda yararlanabilirsiniz.

Adobe Snr Patch İndir

Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?

Adobe Bridge CC 2018 Özellikleri:

  • Mükemmel bir medya yönetim yazılımıdır.
  • Tam ölçekli kataloglama üzerinde çalışır.
  • Etkileşimli bir arayüze sahiptir.
  • Hızlı erişim bölümüne gerekli araçlar kullanıcı tarafından eklenebilir.
  • Çoklu görüntüleme sistemi vardır.
  • Her türden dosyalarınızı mükemmel bir biçimde düzenleyip derlemenize yardımcı olur.

Adobe Bridge CC 2018 Sistem Gereksinimleri: (Adobe Bridge CC ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8/ Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üstü