Adobe Audition CC 2020

Adobe Audition CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.0.0.519
Dosya Boyutu380,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi3 Mart 2020
Binance

Adobe Audition CC 2020 İndirAdobe Audition CC 2020, kullanıcılara ihtiyaç duyulan tüm araç, işlev ve özelliklere sahip bir platform sağlamak için tasarlanmış profesyonel bir ses editörüdür. Görevlerin çoğunu otomatik olarak gerçekleştirerek kullanıcıların zamandan ve çabadan tasarruf etmesini sağlayan kullanışlı araçlara sahiptir. Kullanıcıların ayrıca medyayı içe aktarmasını ve prodüksiyonu düzenlemesini sağlayan çok çeşitli ses formatlarını destekler. Dilerseniz Audition CC 2020‘nin eski sürümü olan Adobe Audition CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Audition CC 2020, kullanıcıların daha iyi kayıt ve kalite elde etmek için gürültü giderme, istenmeyen hava sesleri, ses efektleri ve diğer çeşitli değişiklikler gibi farklı işleri gerçekleştirmesini sağlar. Kullanıcılar, sesleri gelişmiş bir şekilde ile düzenleyebildiği gibi, farklı ses dosyalarını herhangi bir sorun veya gecikme olmadan birleştirebilir. Audition CC 2020, Premiere Pro ve Adobe‘un diğer video düzenleme programlarıyla senkronize edilmiştir. Ayrıca farklı bağlantı noktaları girebilir ve yüksek kaliteli sesler kaydedebilirsiniz. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

Adobe Audition CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Audition CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Popüler bir ses düzenleme programıdır.
  • Ayrıntılı ve kapsamlı araçlara sahiptir.
  • Hızlı, basit ve geliştirilmiştir.
  • Farklı ses formatlarını destekler.
  • En yeni ses teknolojilerini ve çok kanallı sesleri destekler.
  • Daha ilginç sonuçlar elde etmek için ses formatlarını dönüştürebilir ve ses dosyalarına efektler uygulayabilirsiniz.
  • Ses dosyalarını birleştirebilirsiniz.
  • Adobe’un diğer video düzenleme programlarıyla senkronize edilmiştir.
  • Yüksek kalitede ses kaydedebilirsiniz.

Adobe Audition CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Audition CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 veya daha üstü.
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli işlemci