Adobe Audition CC 2019

Adobe Audition CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.0 X64
Dosya Boyutu595 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi25 Nisan 2020
Binance

Adobe Audition CC 2019 İndirAdobe Audition CC 2019, şarkıların yanı sıra radyo spotları oluşturmanıza olanak tanıyan harika bir programdır. Ayrıca kayıtları koruyabilir ve ses dosyalarını yönetebilir. Bu uygulama sıradan ve kalitesiz bir şarkıyı etkileyici bir sanat eserine dönüştürebilir. Çok çeşitli efektler ve VST / AU eklenti desteği ile birlikte multitrack işleme özellikleri ile donatılmıştır. Adobe Audition CC 2019, çok kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır ve çok rahat bir görünüm için gruplandırılabilen çalışma alanı panelleri sunar ve Medya Tarayıcı oturumları verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bu klip gruplama, işaretleyiciler, klip germe özelliklerinin yanı sıra önizleme düzenleme gibi tüm temel düzenleme düzenleme fonksiyonları sağlar.

DeHummer, DeEsser, Phase / Doppler / Notch Shifters vb. İçeren farklı efektlere de sahiptir. Ayrıca Metronome ile donatıldığı için kolayca her şeyi kaydedebilmenizi sağlar ve zamanlamayı doğru tutar. Adobe Audition CC 2019 ayrıca ses seviyesi gibi dinamikleri ve dinamikleri en yüksek hassasiyetle kontrol etmeyi çok kolaylaştıracak Multiband kompresör ile donatılmıştır.Spektral Frekans Göstergesini kullanarak gürültüyü kolayca kaldırabilir ve Uyarlanabilir Gürültü Azaltma aracıyla paraziti azaltabilirsiniz. Sonuç olarak, Adobe Audition CC 2019‘un etkileyici şarkılar oluşturmanızı ve kayıtları iyileştirmenizi sağlayan etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir ses düzenleme programı olan MAGIX SOUND FORGE Pro Suite programını da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer ses düzenleme ve oluşturma programları için Ses kategorimizi inceleyin.

Adobe Audition CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Audition CC 2019 ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

 • Radyo spotlarının yanı sıra şarkıları oluşturmanıza olanak tanıyan muhteşem bir programdır.
 • Ayrıca kayıtları koruyabilir ve ses dosyalarını yönetebilir.
 • Sıradan ve kalitesiz bir şarkıyı etkileyici bir sanat eserine dönüştürmenize imkan sağlar.
 • Çok çeşitli efektler ve VST / AU eklenti desteği ile birlikte multitrack işleme özellikleri ile donatılmıştır.
 • Çok kullanıcı dostu ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
 • Çok rahat bir görünüm için gruplandırılabilen çalışma alanı panelleri sunar.
 • Medya Tarayıcı oturumları verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.
 • Klip gruplama, işaretleyiciler, klip germe ve önizleme düzenleme gibi tüm temel düzenleme düzenleme işlevlerini sunar.
 • DeHummer, DeEsser, Faz / Doppler / Notch Shifters vb. İçeren farklı efektler yükler.
 • Metronome ile donatılmış, kolayca herhangi bir şeyi kaydetmenizi sağlar ve ayrıca zamanlamayı doğru tutar.
 • Multiband kompresör ile donatılmış olup, ses seviyesinin yanı sıra dinamizm gibi ses özelliklerini de çok hassas bir şekilde kontrol etmeyi çok kolaylaştıracaktır.

Adobe Audition CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Audition CC 2019 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.