Adobe Animate CC 2021

Adobe Animate CC 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.0.0.35450 x64
Dosya Boyutu2.12 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi16 Aralık 2020
Binance

Adobe Animate CC 2021Adobe Animate CC 2021, hemen hemen her görseli canlandırmak için geliştirilmiş bir araçtır ve projeleriniz için muhteşem animasyonlar oluşturmanıza, düzenlemenize ve yönetmenize olanak tanır. Tasarımcıların vektörler oluşturmasına yardımcı olur, ayrıca programlar, oyunlar ve web içeriği için animasyonlar oluşturması için uygun bir platformdur. Hızlı ve akıllı animasyon araçları ile donatılmıştır. Animasyonlarınızı farklı sosyal ağlarda yayınlamak için birkaç tıklama yapmanız yeterlidir. Dahası, tek programda tasarım ve kodlama yapabilirsiniz böylece birçok program yükünden ve entegrasyon sorunlarından kurtulmuş olursunuz. Sorunsuz ve akıcı bir tasarım süreci için birçok fırça ve vektörden oluşan bir paket ile sizler için geliştirilmiştir. Kısacası bu program, animatörler ve tasarımcılar için mükemmel bir animasyon geliştirme programıdır. Diğer bir animate sürümü olan Adobe Animate CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Animate CC 2021, kullanıcıların karakterler oluşturmasına, çizmesine ve taslak haline getirmesine olanak tanır, yaratıcılıklarını dünyaya göstermek için kullanıcıların tasarımlarını en iyi biçimde oluşturmasını sağlayan araçlar ile donatılmıştır. Sonuç olarak Adobe’nin bu yazılımı, herhangi bir tasarımcı veya profesyonel bir sanatçı için gerekli olan her özelliğe sahip harika bir yazılımdır.
Diğer Animate benzeri yazılımlar için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Animate CC 2021’in Özellikleri: (Aşağıda, Adobe Animate CC 2021’i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı önemli özellikler bulunmaktadır.)

  • Animasyonlar ve vektörler tasarlamak için harika bir programdır.
  • Kullanıcının yaratıcılığını göstermek için animasyonlar yapmasına ve paylaşmasına olanak sağlar.
  • Kullanıcıların karakterlerini canlı olarak hareket ettirmelerini sağlamak için çizip taslak haline getirebildikleri bir platformdur.
  • Sezgisel ve sorunsuz çalışma deneyimi için çeşitli vektörler ve fırçalar ile hizmetinizdedir.
  • Kullanıcılara tasarımları, katmanları ve karakterleri üzerinde tam kontrol olanağı sunar.
  • Herhangi bir platformda animasyonları ve tasarımları tek tıkla paylaşabilirsiniz.
  • Daha sorunsuz bir iş akışı için iyi dekore edilmiş ve iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.

Adobe Animate CC 2021 İçin Sistem Gereksinimleri: (Adobe Animate CC 2021’i ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel DUO-CORE veya daha üstü işlemci gereklidir.