Adobe Animate CC 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Adobe Animate CC 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v20.0.0.17400

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Adobe Animate CC 2020 İndir

Paul KELLERMAN
07 Şub 2020
1 Yorum

Adobe Animate CC 2020 İndirAdobe Animate CC 2020, Adobe tarafından tasarlanan ve geliştirilen, kullanıcıların web formatlarını destekleyen animasyonlar tasarlayabilecekleri popüler ve yaygın olarak kullanılan bir animasyon programıdır. Kullanıcılar kolayca etkileşimli animasyonlar oluşturabilir ve bunları Adobe AIR, HTML 5, WebGL, Flash ve daha pek çok farklı özellikle birlikte dışa aktarabilir. Dilerseniz Adobe Animate CC‘nin eski sürümü olan Adobe Animate CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Animate CC 2020, kullanıcıların iş verimliliğini ve performansını artırmak için harika yazı tiplerine, renklere, grafik şablonlarına ve farklı araçlara sahiptir. Bu program ile, kullanıcılar kalite veya biçim kaybetmeden web siteleri ve tarayıcılar için optimize edilmiş reklamlar oluşturabilir. Animate CC, araçları, simgeleri, görüntüleri, vektörleri ve diğer öğeleri aramak için Adobe Stock’a dahildir. Ayrıca animasyon üretimini ve yaratımını geliştirecek fırçalar ve şablonlara da sahiptir. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

Adobe Animate CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Animate CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Animasyonlar oluşturabilir ve tasarlayabilirsiniz.
 • Web formatlarıyla animasyon tasarlamayı destekler.
 • Etkileşimli ve şaşırtıcı animasyonlar tasarlayabilirsiniz.
 • Farklı kütüphaneler ve daha fazlasını içerir.
 • Dışa aktarma işlemlerinizi kaliteyi bozmadan gerçekleştirmenizi sağlar.
 • Kolay kurulum ve hızlı performans sağlar.

Adobe Animate CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: Adobe Animate CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 1803, 1809 ve üstü.
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon, Intel Core Duo veya daha iyi işlemci.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Yorumlar (1)

  1. hsryrsgyehy