Adobe Animate CC 2020

Adobe Animate CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.0.17400
Dosya Boyutu1,83 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi7 Şubat 2020
Binance

Adobe Animate CC 2020 İndirAdobe Animate CC 2020, Adobe tarafından tasarlanan ve geliştirilen, kullanıcıların web formatlarını destekleyen animasyonlar tasarlayabilecekleri popüler ve yaygın olarak kullanılan bir animasyon programıdır. Kullanıcılar kolayca etkileşimli animasyonlar oluşturabilir ve bunları Adobe AIR, HTML 5, WebGL, Flash ve daha pek çok farklı özellikle birlikte dışa aktarabilir. Dilerseniz Adobe Animate CC‘nin eski sürümü olan Adobe Animate CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Animate CC 2020, kullanıcıların iş verimliliğini ve performansını artırmak için harika yazı tiplerine, renklere, grafik şablonlarına ve farklı araçlara sahiptir. Bu program ile, kullanıcılar kalite veya biçim kaybetmeden web siteleri ve tarayıcılar için optimize edilmiş reklamlar oluşturabilir. Animate CC, araçları, simgeleri, görüntüleri, vektörleri ve diğer öğeleri aramak için Adobe Stock’a dahildir. Ayrıca animasyon üretimini ve yaratımını geliştirecek fırçalar ve şablonlara da sahiptir. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Animate CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Animate CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Animasyonlar oluşturabilir ve tasarlayabilirsiniz.
  • Web formatlarıyla animasyon tasarlamayı destekler.
  • Etkileşimli ve şaşırtıcı animasyonlar tasarlayabilirsiniz.
  • Farklı kütüphaneler ve daha fazlasını içerir.
  • Dışa aktarma işlemlerinizi kaliteyi bozmadan gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Kolay kurulum ve hızlı performans sağlar.

Adobe Animate CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: Adobe Animate CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 1803, 1809 ve üstü.
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon, Intel Core Duo veya daha iyi işlemci.