Adobe Animate CC 2019

Adobe Animate CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm19.0 x64
Dosya Boyutu1,73 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi28 Nisan 2020
Binance

Adobe Animate CC 2019 İndirAdobe Animate CC 2019, hayal gücünüzü açığa çıkarmanızı ve web projelerinizde kullanabileceğiniz şaşırtıcı 2D ve 3D animasyonlar yaratmanızı sağlayacak etkileyici bir programdır. Dijital ve mobil platformlarla uyumlu zengin Flash içeriği oluşturmak için tutarlı ve etkileşimli bir ortam sağlamak üzere geliştirilen multimedya yazımı için bir endüstri standardı olarak kabul edilir.

Adobe Animate CC 2019, yaratıcı vizyonunu çok interaktif bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak çok çeşitli çizim ve grafik düzenleme araçlarına sahiptir. Zaman Çizelgesi ve Hareket Düzenleyicisi aracılığıyla animasyon yetenekleri, nesneler ve karakterler için doğal hareketler tasarlamayı mümkün kılar. Efekt kategorisi, düğmeler, metin ve video klipleri süslemenize olanak tanıyarak, yaratıcı süreci artırabilen karıştırma yeteneklerinin yanı sıra birçok filtreyi de kullanıma sunmuştur. Çiçekler, ağaçlar ve bulutlar vb. İçin animasyon efektleri oluşturma konusunda kapsamlı yardım sunan Deco aracı vardır. Ayrıca, 3D araçları, çeşitli çeviriler ve rotasyon yardımcı programları aracılığıyla 3B uzayda canlandırabilen 3D dönüştürme özelliği de sunar. Metinleri kolayca biçimlendirebilen çok etkileyici Metin Mizanpajı Çerçevesi içeren Gelişmiş Metin Motoru ile donatılmış. Sonuç olarak Adobe Animate CC 2019, hayal gücünüzü açığa çıkarmak ve 2D / 3D animasyonlar oluşturmak için etkileyici bir programdır. Diğer bir animate sürümü olan Adobe Animate CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer animasyon oluşturma programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Animate CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Animate CC 2019’un ücretsiz indirme işemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Hayal gücünüzü açığa çıkarmanızı ve web projelerinizde kullanabileceğiniz şaşırtıcı 2D ve 3D animasyonlar oluşturmanızı sağlayacak etkileyici bir program.
  • Zengin Flash içeriği oluşturmak için tutarlı bir ortam sağlamak üzere geliştirilmiş multimedya yazımı için bir endüstri standardı olarak kabul edilir.
  • Yaratıcı vizyonunu çok interaktif bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak çok çeşitli çizim ve grafik düzenleme araçlarına sahip.
  • Efekt kategorisi, düğmeler, metin ve video klipleri süslemenize olanak tanıyarak, yaratıcı süreci artırabilen karıştırma yeteneklerinin yanı sıra birçok filtreyi de kullanıma sunmuştur.
  • Çiçekler, ağaçlar ve bulutlar vb. İçin animasyon efektleri oluşturmada kapsamlı yardım sunan Deco aracı var.
  • 3 boyutlu nesneleri, çevirme yardımcı programlarının yanı sıra çeşitli çeviriler yoluyla 3D uzayda canlandırabilen 3D dönüştürme özelliği sağlar.
  • Çok etkileyici Metin Mizanpajı Çerçevesini içeren bir Gelişmiş Metin Motoru ile donatılması sayesinde kullanıcılar, metni kolayca biçimlendirebilir.

Adobe Animate CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Animate CC 2019‘un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.