Adobe After Effects CC 2019

Adobe After Effects CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm16.0 x64
Dosya Boyutu1,88 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi25 Nisan 2020
Binance

Adobe After Effects CC 2019 İndirAdobe After Effects CC 2019, profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmanıza olanak tanıyan etkileyici bir programdır. Ayrıca 3D grafikler oluşturmanıza ve bunlara hareket eklemenize olanak tanır. Adobe After Effects CC 2019‘un yükleme işlemi çok büyük bir yükleyici ile donatıldığı için biraz zaman alıyor. Yükleme tamamlandıktan ve açıldıktan sonra düzenleme alanına amatör olanlar için kullanışlı bir Karşılama Ekranı ile karşılaşacaksınız. Yeni bir proje oluşturmaya gelince, metin dizelerini, kamera ışıklarını, düz renkleri ve yeni farklı katmanları ekleyerek kolayca özelleştirebilirsiniz. Bileşenlerinin düzgün bir şekilde işlenmesini sağlamak için kompozisyonu akış şeması olarak da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Photoshop‘a dayalı olanların ortak resimlerinin eklenmesini de destekler. Bir kez eklendiğinde, kullanıcılar stilize etme, çarpıtma ve paramparça etme gibi çeşitli efektler uygulayabilir. Yüksek kaliteli animasyonlar elde etmek için öğeleri birleştirebilir, ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Adobe caracter Animator, basit bir web kamerası kullanarak yüz ifadelerini ve hareketleri izleyebilir ve bunları 2B karakterlere uygulayabilir. Sonuç olarak Adobe After Effects CC 2019, bazı harika görüntüler oluşturmanıza ve 3D grafikler oluşturmanıza olanak tanıyacak etkileyici bir uygulamadır. Diğer bir Grafik Tasarım programı olan Adobe Photoshop CC 2019‘u da deneyebilirsiniz.
Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe After Effects CC 2019’un Özellikleri: (Adobe After Effects CC 2019‘un ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmanızı sağlayacak etkileyici bir programdır.
  • 3B grafikleri oluşturmanızı ve bunlara hareket eklemenizi sağlar.
  • Metin dizelerini, kamera ışıklarını, düz renkleri ve yeni farklı katmanları ekleyerek projelerinizi kolayca özelleştirebilir.
  • Bileşenlerinin düzgün bir şekilde işlenmesini sağlamak için bileşimi akış şeması olarak da görebilir.
  • Photoshop temelli olanların ortak resimlerini eklemeyi destekler.
  • Yüksek kaliteli animasyonlar elde etmek için öğeleri birleştirebilir, ayarlayabilir ve düzenleyebilir.
  • Size modelleri getirmek için izin verecek çok güçlü bir animasyon aracı sağlayacak Adobe Caracter Animator ile donatılmış.
  • Basit bir web kamerası kullanarak yüz ifadelerini ve hareketleri takip edebilir ve bunları 2B karakterlere uygulayabilirsiniz.

Adobe After Effects CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe After Effects CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.