Adobe After Effects CC 2018

Adobe After Effects CC 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv15.1.1.12
Dosya Boyutu1,70 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi16 Ocak 2020
Binance

Adobe After Effects CC 2018 x64 Bit İndirAdobe After Effects CC 2018, Adobe tarafından geliştirilmekte olan bir Video programıdır. Video programı tabirini biraz açmamız gerekirse; çoğunlukla tasarımcı, animatör ve besteci arkadaşların işine yarayan bu yazılımla filmler oluşturabilir TV, Videolar ve Web yazılımları için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabilirsiniz. Ekstra olarak sinematik film başlığı, tanıtım ve geçişler oluşturabilir ve kendi videolarınızda ateş, yağmur gibi efektler ekleyebilirsiniz. Projelerinizde logo, animasyon ve çizgi film gibi gibi videolarda hareketli karelerde düzenlemeler yapabilir ve videolarınıza ses dosyaları ekleyebilirsiniz. Dilerseniz After Effects’in yeni sürümü olan Adobe After Effects CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe After Effects CC 2018 ile yeni bir kompozisyon üzerinde çalışırken, sadece düz renkler, metin dizileri, ışıklar, kamera ve yeni farklı katmanlar ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Bileşim, düzgün bir şekilde manipülasyonunu sağlamak için bir akış şeması olarak görülebilir. Adobe After Effects CC 2018, Photoshop görüntülerinin yanı sıra komut görüntülerini de destekler. Kullanıcılar stilize etme, paramparça etme ve deforme etme gibi efektleri kolayca uygulayabilirler. Bu program aynı zamanda Adobe Character Animator’a sahiptir ve kullanıcılara Photoshop veya Illustrator ile oluşturulan yaşam modellerini getirmek için kullanılabilecek güçlü animasyon aracı sağlar. Adobe Character Animator, basit bir web kamerası kullanarak yüz ifadelerini ve hareketlerini izleyebilir ve ardından bunları 2D karakterlere uygulayabilir. Hepsi bir arada Adobe After Effects CC, profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmak ve 3D grafikler oluşturmak için kullanılabilecek verimli ve güvenilir bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi ziyaret edin

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz program ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden Adobe Snr Patch indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe After Effects CC 2018’in Özellikleri: (Adobe After Effects CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlayan profesyonel ve güçlü bir programdır.
  • 3D grafikler oluşturmak için kullanılabilir.
  • Düz renkler, metin dizeleri, ışıklar ve yeni farklı katmanlar ekleyerek yeni kompozisyonu özelleştirebilirsiniz.
  • Bileşenlerinin düzgün bir şekilde manipülasyonunu sağlamak için bileşimi akış şeması olarak görebilirsiniz.
  • Photoshop tabanlı görüntülerin yanı sıra genel görüntüleri de destekler.
  • Kullanıcılara güçlü animasyon aracı sağlayan Adobe Character Animator’e sahiptir.

Adobe After Effects CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe After Effects CC 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri.