Adobe After Effects CC 2020

Adobe After Effects CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.2.26
Dosya Boyutu1,98 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi30 Ocak 2020
Binance

Adobe After Effects CC 2020 İndirAdobe After Effects CC 2020, popüler ve yaygın olarak kullanılan bir video düzenleme programıdır. Televizyonda ve internette gördüğünüz pek çok reklam ve film bu program ile düzenlenmiştir. Kullanıcıların videolarını diğer videolarıyla birleştirmelerini, ayırmalarını, kırpmalarını; benzersiz ve zengin bir görsel içerik oluşturmalarını sağlar. Basit ve kullanımı kolay bir programdır ve kullanıcılarına tek bir platformda güzel klipler ve video içeriği oluşturma olanağı sunar. Dilerseniz After Effects’in eski sürümü olan Adobe After Effects CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe After Effects CC 2020, kullanıcılar için daha kullanışlı bir platform sunmak için görsel efektler ve hareketli grafikler ile donatılmıştır. Kullanıcılar video içeriklerine yağmur, ateş, duman, sis ve çok daha fazlasını ekleyerek daha şaşırtıcı ve ilgi çekici bir görünüm oluşturabilirler. Bu program ile kullanıcılar düşüncelerini kolayca gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirler. Kullanıcılar, istenen sonuçları elde etmek için logolar, karakterler, metinler, arka planlar ve daha fazlasını videolarına ekleyebilir. Sonuç olarak After Effects’in film, tv, video, web vb. düzenlemenizi sağlayan kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe After Effects CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe After Effects CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Videolar oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz.
  • Efektler ve hareketli grafikler ile yapıtlarınızı daha ilgi çekici bir duruma getirebilirsiniz.
  • Videonuza logo, arka plan, metin, karakter ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
  • Film, TV, Video ve Web için görseller ekleyebilirsiniz.
  • Düşüncelerinizi gerçek yapıtlara dönüştürebilirsiniz.
  • Şaşırtıcı ve çarpıcı içeriğe sahiptir.
  • Basit, hızlı ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Adobe After Effects CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe After Effects CC 2020’yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit, 1703 (Creators Update) ve daha ileri sürümler.
Bellek (RAM): 16 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 64 bit destekli Intel® Core ™ 2 Duo, AMD Phenom® II veya daha iyi işlemci.