Adobe Acrobat Reader DC 2020

Adobe Acrobat Reader DC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020
Dosya Boyutu902,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi22 Şubat 2020
Binance

Adobe Acrobat Reader DC 2020Adobe Acrobat Reader DC 2020, bulut paylaşımı, metin okuma ve birçok yararlı düzenleme seçeneği sunan etkileyici bir PDF okuyucusudur. Bu program yepyeni bir görünüm ve Windows 10’un düz fayans trendini takip yeni bir görsel katmana sahiptir. Menüler sezgisel grafiklerle doğal bir görünüm sunar. Dilerseniz Acrobat Reader DC‘nin eski sürümü olan Adobe Acrobat Reader DC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader DC 2020, farklı alanlara ve araçlara kolayca erişmenizi sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. PDF dosyalarını açmak için bir gösterge tablosu ve başlangıç ​​noktası görevi görür. Dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak ve ekranda gösterilen metne odaklanmak için istenmeyen menüleri gizleyebilir, tam ekrana veya birden fazla görüntüleme moduna geçebilirsiniz. Örneğin, gözünüzü metinde sürekli tutamıyorsanız, tüm belgeyi yapılandırmak, otomatik olarak okumak veya sadece dijital yüksek sesle söylenen satırları ayarlamak için otomatik bir okuyucu ayarlayabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında Acrobat Reader DC 2020, bulut paylaşımı, metin okuma ve birçok yararlı düzenleme seçeneği sunan etkileyici bir PDF okuyucusudur. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

Adobe Acrobat Reader DC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Acrobat Reader DC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bulut paylaşımı, metin okuma ve birçok faydalı düzenleme seçeneği sunan etkileyici bir PDF okuyucusudur.
  • Yepyeni bir görünüm ve Windows 10’un düz fayans trendini takip eden yeni bir görsel katmana sahiptir.
  • Menüler sezgisel grafiklerle doğal bir görünüme sahiptir.
  • Farklı alanlara ve araçlara kolayca erişmenizi sağlayacak sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • PDF dosyalarını açmak için bir gösterge tablosu ve başlangıç ​​noktası görevi görür.
  • İstenmeyen menüleri gizleyebilir, tam ekran veya çoklu görüntüleme modlarına geçebilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader DC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Acrobat Reader DC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.5 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.