Adobe Acrobat Pro DC 2019

Adobe Acrobat Pro DC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x64
Dosya Boyutu869 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi18 Mart 2020
Binance

Adobe Acrobat Pro DC 2019Adobe Acrobat Pro DC 2019, PDF dosyalarını düzenlemek ve oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Bu program sayesinde belgelerinizi imzalayıp koruyabilir, yorumlarınızı ekleyebilir, sayfaları düzenleyebilir ve belgelerinizi çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz.

PDF dosyası oluşturmak, Adobe Acrobat Pro DC 2019 ile çok kolaydır. Desteklenen herhangi bir dosya biçimini açmanız ve ardından PDF dosyası olarak kaydetmeniz gerekir. PDF portföyünü oluşturmak, kullanıcılara Tıklama, Serbest Biçim, Doğrusal, Izgara ve Dalga’yı içeren seçilecek beş düzen sunar. Adobe Acrobat Pro DC, son derece kullanıcı dostu sezgisel bir arayüze sahiptir ve her işlev, kendi menüsü veya sekmesi içinde özenle kullanabildiğinden dolayı kullanıcıların onu kolayca kullanabilmesini sağlar. Tüm karmaşık eylemler sihirbazlara yapılandırılmıştır, böylece insanların PDF formlarını veya portföylerini başarılı bir şekilde oluşturmalarını sağlar. Sonuçta Adobe Acrobat Pro DC, PDF dosyalarını oluşturmak, düzenlemek ve korumak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Adobe Acrobat Pro DC 2019 programı ücretsiz deneme sürümüdür, aşağıdaki bağlantıdan Adobe Snr Patch yazılımını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Acrobat Pro DC 2019’un özellikleri: (Aşağıda Adobe Acrobat Pro DC 2019‘u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • PDF dosyalarını düzenlemek ve oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
  • Belgelerinizi imzalayıp koruyabilirsiniz ve ayrıca yorumlar ekleyebilirsiniz.
  • Sayfaları düzenlemenizi ve ayrıca belgeleri çeşitli biçimlerde kaydetmenizi sağlar.
  • Kullanıcılara Tıklama, Serbest Biçim, Doğrusal, Izgara ve Dalga’yı içeren seçilecek beş düzen sunar.
  • Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahip ve her fonksiyon için kendi menüsü veya sekmesi içinde bir şekilde düzenlenmiş ve böylece kullanıcıların kolayca bulabilmelerini sağlayan bir arayüze sahiptir.
  • Tüm karmaşık eylemler sihirbazlara yapılandırılmıştır, böylece insanların PDF formlarını veya portföylerini başarılı bir şekilde oluşturmalarını sağlar.

Adobe Acrobat Pro DC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Acrobat Pro DC 2019‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1,5 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.