Acronis Disk Director 12

Acronis Disk Director 12 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm12.0
Dosya Boyutu285,50 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi7 Şubat 2020
Binance

Acronis Disk Director 12 İndirAcronis Disk Director 12, kullanımı çok kolay olan ve zengin özelliklere sahip bir disk yönetim aracıdır. Bilgisayarınızın verimli çalışmasını sağlamada size yardımcı olur. Bölüm yönetimi ve kurtarma konusunda güçlü bir araçtır. Sabit sürücünün yapısı daha ayrıntılı olarak bu program sayesinde görülebilir. Acronis Disk Director 12, disk yönetiminde bazı önemli görevleri yerine getirebilir. Yanlış kişilerin kullanmasıyla diskinizde geri dönülmez sorunlara yol açabilir bu yüzden bu konuda bilgili değilseniz bu programı kullanmanızı pek önermiyoruz. Acronis Disk Director 12, arayüzü çok sade ve kullanıcı dostudur. Özelliklerinden bahsetmişken, içerdiği özellikler bakımından Acronis Disk Director 12‘nin rakiplerinden çok daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Bölüm Yöneticisi, önyüklenebilir bir medya oluşturucusu ve bir kurtarma modülünden oluşur. Bölüm Yöneticisi ile sistem bölümleriyle ilgili tercihlerinizi ayarlamak için devam edebilirsiniz. Bölümleri yeniden birleştirebilir, bölünebilir ve bölümleri de biçimlendirebilirsiniz. Kurtarma Modülü, silinmiş bölümleri kurtarır ve Bootable Media Creator, birkaç tıklama ile kolayca Windows veya Linux tabanlı bir önyüklenebilir sürücü oluşturmanıza izin verir. Ayrıca birleştirme seçeneğini de ekstra olarak destekler. Diğer bir disk aracı olan O&O DiskImage Professional‘ı da deneyebilirsiniz.
Diğer disk programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerle tam uyumlu ve sağlıklı bir şekilde çalışır.

Acronis Disk Director 12’nin Özellikleri: (Aşağıda Acronis Disk Director 12 ücretsiz indirme sonrasında yaşayacağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Dik bölümlerini verimli bir şekilde yönetin.
  • Bilgisayarın sorunsuz çalışmasını sağlayın.
  • Donanım yapısı detaylı olarak görüntüleyebilir.
  • Tamamen Türkçe versiyonudur.
  • Bölümleri birleştirebilir / bölebilir.
  • Bölümü biçimlendirebilir.
  • Kayıp veya silinmiş bölümleri kurtarabilir.
  • Önyüklenebilir sürücüler oluşturabilir.

Acronis Disk Director 12 için Sistem Gereksinimleri: (Bu disk yönetim aracını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 512MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 800MHz işlemci veya daha üstü.