Abelssoft SSD Fresh

Abelssoft SSD Fresh İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.7.42 Build 150
Dosya Boyutu2,66 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Şubat 2020
Binance

Abelssoft SSD Fresh v2018.7.42 İndirAbelssoft SSD Fresh, dosya yönetiminizi otomatikleştirmenize yardımcı olmak için zengin özellikli yapılandırma ayarları paketi sağlayacak sağlam ve güvenilir bir araçtır. Abelssoft SSD Fresh, disk ve dizinleri analiz etmede size yardımcı olacak profesyonel bir yazılım ürünüdür. Yinelenen öğeleri silmek ve arama işlemlerini gerçekleştirmek için de kullanılabilir. Abelssoft SSD Fresh ayrıca diskleri ve dizinleri senkronize etmek için kullanılır. Birçok özel özellik ile birlikte geliyor ancak yine de çok basit görünümlü bir arayüze sahip. Abelssoft SSD Fresh, disklerinizi ve dizinlerinizi taramaya ve sisteminizin büyük bir kısmını tüketen gereksiz dosyaları sisteminizden temizler. Bu program ile veriler farklı ölçütlere göre sıralanabilir daha sonra HTML, XML ve CSV gibi farklı dosya biçimlerinde raporlar oluşturulabilir. Disk analizi işlemi tamamlandığında dosyaları ve dizinleri kopyalayabilir, taşıyabilir veya silebilirsiniz. Periyodik dosya silme işlemini gerçekleştirebilir veya programın bu dosyaları otomatik olarak silmesine izin verebilirsiniz. Daha yüksek hızlı dosya senkronizasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz ve dosya bu yardımcı program ile de sıkıştırılabilir. Sonuç olarak Abelssoft SSD Fresh, dosya yönetim sürecini otomatikleştirmenize yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır. Diğer bir disk düzenleme programı olan Bootit Bare Metal v1.51‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer disk temizleme programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Abelssoft SSD Fresh Özellikleri: (Aşağıda bu mükemmel disk düzenleme programını ücretsiz indirdikten sonrasında karşılaşacağınız bazı dikkat çekici özellikler.)

  • Dosya yönetim sürecini otomatikleştirmenize yardımcı olacak güçlü bir araç.
  • Diskleri ve dizinleri analiz etmede size yardımcı olur.
  • Diski ve dizinleri senkronize etmek için kullanılabilir.
  • Basit ve kullanışlı bir arayüz.
  • Disklerinizi ve dizinlerinizi tarayabilirsiniz.
  • Sisteminizi temizleyebilir.
  • HTML, XML ve CSV formatlarında raporlar oluşturabilir.
  • Yüksek hızlı dosya senkronizasyonu yapabilir.

Abelssoft SSD Fresh için Sistem Gereksinimleri: (Bu programı ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.