Abelssoft AntiRansomware 2021

Abelssoft AntiRansomware 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.9.129
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Ocak 2021
Binance

Abelssoft AntiRansomware 2021Abelssoft AntiRansomware 2021, kullanıcıların sistemlerini virüslerden, truva atlarından, zararlı yazılımlarından ve diğer gereksiz eklentilerden korumasını sağlayan ideal bir programdır. Hangi amaç için kullanıldığı farketmeksizin kullanıcılar, bilgisayarlarını virüslerden, truva atlarından, zararlı yazılımlarından ve diğer gereksiz eklentilerden korumak için kullanabilir. Arayüzünün anlaşılması çok kolaydır ve bu yazılım üzerinde çalışmak için herhangi bir özel eğitime ihtiyaç yoktur. Bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm zararlı yazılımları önceden tespit eder ve karantinaya alır, size sormadan asla bir veriyi silmez. Diğer bir güvenlik programı olan Totalav Antivirus 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Abelssoft AntiRansomware 2021, bilgisayarınızı internet ortamında da gerçek zamanlı olarak korur ve bir tehlike ile karşılaştığınızda anında sizi uyarır. Rahatsız edici tarayıcı eklentilerinden bir tık ile kurtulmanıza olanak sağlayan bir araçla donatılmıştır. Virüs korumasının yanısıra bilgisayarınızdaki eski programların ardında bıraktığı kalıntı dosyaları da temizlemenize olanak sağlar. Sonuç olarak Abelssoft AntiRansomware 2021, bilgisayar güvenliği için harika araçlarla geliştirilmiş profesyonel ve kullanışlı bir programdır.
Diğer antiransomware sürümleri için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

Abelssoft AntiRansomware 2021 Özellikleri: (Aşağıda, Abelssoft AntiRansomware programını ücretsiz olarak indirme işleminden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler listelenmiştir.)

  • Bilgisayarınızı virüslerden, Truva atlarından ve diğer zararlı yazılımlarından korumak için geliştirilmiş en iyi programlardan birisidir.
  • Özel dosyalarınızı şifrelemenize olanak sağlayan bir şifreleme aracı ile donatılmıştır.
  • Tüm zararlı yazılımlarının kalıplarını tespit etmek için gelişmiş algoritmalar kullanan gerçek zamanlı koruma sağlar.
  • Fotoğraflarınızın, belgelerinizin, videolarınızın vb. Bulunduğu sizin seçtiğiniz dört kullanıcı klasörünü otomatik olarak sürekli kontrol eder.
  • Bilgisayarınızın sabit sürücülerini hatalara karşı kontrol eder.
  • Uzmanlar, sizin için sürekli güncellenen zararlı yazılım kütüphanesi sağlar, böylece son teknoloji virüslere karşı bile sisteminizi korumuş olursunuz.

Abelssoft AntiRansomware için Sistem Gereksinimleri: (Abelssoft AntiRansomware, ücretsiz olarak indirme işlemini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 50 MB veya daha fazla boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 1 GB önerilir.
Mimari: x64 sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.